• Wpisów: 1149
 • Średnio co: 2 dni
 • Ostatni wpis: 6 dni temu, 02:06
 • Licznik odwiedzin: 72 364 / 2380 dni
 
milusia1313
 
Nie chcesz mówić nic, dobijać, ale jak zwykle za dużo się dzieje, nie możemy tego zatrzymać, dajesz do zrozumienia wiele, rozpalasz nadzieje, jednak to wciąż za mało, nie chcę się wciąż z tobą mijać, kiedyś obojgu nam zależało.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Ja sie juz nie rozwijam, wiec to nie problem. Mam 15lat ale od 4/5 lat niw urosłam ani milimetra. Rosnę tylko w szerz. Rozwija mi sie natomiast teraz mózg, dlatego wczesniej, koedy miałam duzo nauki, jadłam normalniej.
  Teraz zostały mi tydzien i jeden dzien szkoły.

  Dla mnie warto, nie zwracam uwagi na innych ludzi, co mówią.
  Teraz mam na nich wyjebane, robie to dla siebie, chce poczuć sie lepiej, nic innego mi juz nie zostało, niz to uczucie pewności...
   
 •  
   
  to uczucie jwst okropne koedy zalezy ci tak bardzo, ale wiesz ze nie możesz nic zrobic, naprawić...
   
 •  
   
  Przepraszam, ze az tak ske rozpisałam
   
 •  
   
  Nie, ja nie jestem szczupła
  Ale to jest dobre pytanie
  Dlaczego
  Ja sama dobrze nwm
  Juz tak długo w tym siedze..
  A efektów brak
  Ja do prostu nie czuje sie dobrze w swoim ciele. Przeszkadza Mo z wielu powodów, bie noge patrzeć na odbiecie w lustrze  
  A jak nie patrzeć to przeszkadza mi podczas codziennym czynności.
  Nie chce w nim zyc..
  Większość kapleksow ludzie mi nasunęli, nawet jeśli nie było to specjalnie, ale zaczęłam zwracać na pewne rzeczy uwagę. I tak oto stały die moimi kapleksami, przybywa ich, ubywa, cześć siebie akceptuje, cześć z czasem coraz bardziej nienawidzę...
  Teraz jestem sama, bez przyjaciół ale robie to dla siebie, nie dla społeczeństwa. Chce sie lepiej poczuć, no nic innego juz mi sie zostało.
  Łudzą zawsze bd cos w nas bie pasować, ale ja chce choć w najmniejszym stopniu zaakceptować siebie cała. Poczuć ske pewniej.
  Inaczej nie potrafię.
   
 • awatar
   
   
  gość
  Ten głaz w sercu to skumulowana głupota utwardzona dumą. Gdybyś była mądra, to byś była dobra - a przede wszystkim nie wsciekalabys sie bez powodu i to tak często. Nie robiłabyś afery z gowna. A Ty non-stop robisz. Jakbyś w ogóle nie rozumiała zycia. Nie rozumiała i nie znała. Zwłaszcza jego trudnych stron. Z Marsa jesteś? Czy z choinki sie urwałaś? Nie, nie leże w rozkoszy na plaży. Ciezko walczę o przetrwanie. W tej walce nie ma Ciebie. Nie ma do pomocy - bo do pośmiewiska i owszem, jesteś. Nad moim nieszczęściem. Nie wstyd Ci??