• Wpisów:1155
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:1 rok temu, 01:15
  • Licznik odwiedzin:71 912 / 2350 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Dzień jak dzień zawsze z tobą <33
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Lęk , boisz się. boisz się boisz się. widzę lęk. [...] boli Cię rzeczywistość, bo jesteś wrażliwy, tak jak ja, ja też jestem wrażliwa, bardzo. Oni nas nie rozumieją, zobacz jacy są słabi, boją się nas. Jesteśmy dziwni, odstajemy od normy. Dominik, jesteś inny. To jest skarb, wiesz, wszystko co odstaje od normy, wszystko, jest zagrożone i możemy się bać [...] masz ich przestraszyć, bądź terrorystą , jesteś terrorystą.”
 

 
o wszystkich, którzy czytają ten list: Nie chcieliśmy takiego zakończenia [...] chcieliśmy żyć, ten świat nie ma miłości, ten świat umiera, ten świat na nas nie zasłużył, dla tego musimy odejść, nasza historia już została opowiedziana, my odchodzimy, a wy zostaniecie, zabijacie się powoli samo o tym nie wiedzą, to wy jesteście salą samobójców.
 

 
Szczerze to ja nie rozumiem samobójców, bo, żeby żyć trzeba mieć odwagę, a samobójcy to tchórze, tchórze i narcystyczni egoiści, którzy myślą, że wszystko kręci w okół nich, jak można odebrać sobie najcenniejszy skarb jaki się ma, jak można zrobić sobie to i zrobić to najbliższym ludziom? ja tego nie rozumiem i nie chce tego rozumieć, przecież życie jest po to, żeby dawać jak najwięcej innym ludziom.
  • awatar samotny człowiek: Czasami życie jest za trudne by żyć za ciężkie a każdy dzień jest męczarnią dla człowieka i wtedy samobójstwo jest jedynym rozwiązaniem .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›