• Wpisów:1156
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:94 dni temu
  • Licznik odwiedzin:73 435 / 2468 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
A w twojej głowie rodzi się ciągłe pytanie, czemu tego nie uniknęłaś, czemu serce kazało Ci kochać, dobija mnie świadomość tej pustki i rozpaczy. Tak dużo poświęciliśmy, tej nocy przestaliśmy marzyć, nigdy nie mówiłam co czuje, ale wtedy zrozumiałam, że jak nic nie powiem to zwariuje.
 

 
Uśmiech gości na mej twarzy, ale kto powiedział, że jest prawdziwy. Tyle się już stało, że chyba mnie to nie zdziwi. Gdy wracam do domu mam mokrą twarz. Użalam się nad sobą, że jestem ta zła. Puszcze z dymem swoje życie, uwolnie ludzi od satysfakcji. Zmienimy rzeczywistość, że to oni będą słabsi.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (12) ›
 

 
Ten tydzień był trudny, usłyszałam dużo przykrości jaka to ja jestem beznadziejna, ostatni dzień był wyjątkowy, inny, mniej smutny. Jak wiadomo po powrocie do rzeczywistości znowu się spieprzył, nie zdziwiło mnie to. Coraz częściej wszystko z przeszłości do mnie wraca. Czyżby kolejne wieczory pełne łez ?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

 
Oh wiem, chyba tego brakowało - nienawiści.
Bo za zawiść każdy każdego krzywdzi.
Mów o mnie co chcesz, ale prosto w oczy.
Prawda za moimi plecami, mnie nie obchodzi.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (13) ›
 

 
Patrzę wstecz, może jednak nie było tak jak mówię.
Za bardzo wyolbrzymiam to co się wtedy stało ?
Zarwane noce, smutne wieczory, chłodne dni i łzy.
Mówiłam, że dużo straciłam, ale nigdy nie miałam nic.
Codzienność nigdy nie była szara, bo zawsze coś się działo,
Wyzwiska, stres, strach i przeciętność.
Bólem był widok słońca, gdy rano trzeba było wstać.
Odsłaniając rękaw blizny, może wtedy tylko zwidy ?
Przykrość innych dopadła też mnie.
Rany innych łapały mnie za serce.
Czułam to co oni, a oni to co ja..
 

 
Oni nas nie zrozumieją,
wyśmieją, poniżą, znienawidzą.
Za to kim jesteśmy,
za to jak bardzo sporadycznie wbijamy im nóż w plecy.
Za to, że jesteśmy sobą.
To jak nie potrafiliśmy im powiedzieć, że jest coś nie tak,
coraz bardziej przytłacza.
 

 
Nie ma was, gdy jesteście potrzebni. Czy jeszcze kiedyś wrócicie ? Byliście dla mnie ważni, teraz już nic nie czuje. Ciężko mi zebrać myśli gdy wstaje nowy dzień, wtedy wszystko nasączone jest poprzednim dniem. Ranek, południe, wieczór. Wszystko się powtarza. Brakuje mi was. Ta cisza mnie rozpierdala.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
W ostatnich kilku dniach straciłam kilka osób, wiem, że to się szybko nie zmieni, wiem, że szybko nie zapomne, a może musiało tak być ? Pewnie każdy pójdzie w swoją stronę. Każdy z nas będzie pamiętał, na jak długo ? Tego nie wiem. Znienawidziłam siebie, to jak się zmieniłam. Zrozumiałam i utwierdziłam się w tym, że dalej będę stać w miejscu. Zbyt uparta ? Zbyt wrażliwa ? Zbyt głupia ? A może po prostu staram się coś zmienić ? Ktoś mi powiedział, że trzeba walczyć, że nie możemy się poddać. Ale ta sama osoba popełniła ten sam błąd. Niby do naprawienia. Ale nic, nigdy nie będzie takie same. Nigdy nie poczujemy tej euforii co wtedy, gdy cieszyliśmy się na widok ludzi na których zawsze możemy liczyć. Dziś Ci ludzie zawodzą, odchodzą, zostawiają nas na lodzie..
  • awatar Natusiah: Niestety teraz to już jest żadkość aby ktoś został do konca.. ;c A takiej samej eufori co wcześniej była niestety powtórzyć się nie da ale trzeba walczyć trzeba walczyć do upadłego nawet jak myyslimy że nie mamy już siły na to...
  • awatar I'm yours: ktoś odchodzi, a ktoś przychodzi
  • awatar ღ `.. ѕυĸα → αle z υczυcιαмι ..` ღ: Takie jest życie . Ktoś odchodzi by w Twoim życiu mógł pojawić się ktoś nowy ..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Jedni wzorują się na muzyce, drudzy na poglądach ludzi, kolejni na plotkach. Brak oryginału. Monotonia. To wiek w którym stereotypy są na topie. Znasz ludzi którzy widząc Cię na czarno, oceniają po kolorze ? Na pewno się tniesz, jesteś emosem, nie masz normalnego życia. Oceniamy książki po okładce. Ludzi po wyglądzie. A tak na prawdę nie doceniamy tego co jest w środku, w słowach, w głębi nas, w tym co dostarcza nam tyle wyjątkowości.
  • awatar Illuminata: Dokładnie. W tych czasach jest coraz mniej ludzi, którzy zwracają uwagę na charakter, a nie na wygląd.
  • awatar Nakurwiamy salto.: świetne ;)
  • awatar Gość: Ludzie ocenoaja innych po wygladzie... inna postawa wymaga odrobine dojrzalosci a jej wlasnie brakuje dzisijszemu pokoleniu
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
Bardziej wredna, mniej rozmowna. I co ? I już jestem na skreślonej liście ? Bo powiedziałam co myślę ? Bo skrytykowałam was chociaż nie powinnam tyle mówić ? Bo widzę lepiej i nie chce się już łudzić ? Bo stwierdziłam fakt, a dla was to jest śmieszne ? Bo prawda was boli i nóż wam wbijam w serce ?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Są takie pytania na które nie jesteśmy sobie w stanie odpowiedzieć, ale zawsze tli się to pytanie: dlaczego ? Bez odpowiedzi czujemy się strasznie, jak w przypadku gdy osoba którą kochaliśmy zrywa, podobno nas nie kochała, ale czy możliwe by uczucie potrafiło być tak nietrwałe i mogło tak szybko zgasnąć ?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

 
Nie chce kochać, nie chce czuć.
Nie chce płakać, nie chce znów.
Nie chce walczyć, więc się poddaje.
Nie chce Cie znać, bo zmieniłam o Tobie zdanie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
Każdy kolejny dzień potrafił mi powiedzieć jak bardzo poróżniłam ze sobą niektórych ludzi, jak starałam dopasować wszystko do siebie by było idealne. Każdy kolejny moment uświadamiał mi, że to co robie jest złe, że ustawianie i przewidywanie zdarzeń prowadzi do zguby. Każda kolejna sekunda w moim życiu, stawała się jedną wielką walką, walką o wszystko.
 

 
Nie ma nas, chyba coś nas zniszczyło.
Pojebany świat, powoli nikt nie wierzy w miłość.
Nienawidzimy się, bo boli nas prawda.
W twarzach wrogów, widzimy twarz diabła.
Wróciliśmy do gry, uciekliśmy od życia.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Tak bardzo Ci zależy
Że jak coś nie wyjdzie
to wszystko momentalnie się pieprzy.
 

 
Chyba nienawiść jest silniejsza.
Chyba miłość nie ma największego znaczenia.
Chyba mnie nie ma, nie będzie, nie wrócę.
Zapomnij.
 

 
Są takie pytania na które nie jesteśmy sobie w stanie odpowiedzieć, ale zawsze tli się to pytanie: dlaczego ? Bez odpowiedzi czujemy się strasznie, jak w przypadku gdy osoba którą kochaliśmy zrywa, podobno nas nie kochała, ale czy możliwe by uczucie potrafiło być tak nietrwałe i mogło tak szybko zgasnąć ?
 

 
Świat jest pełen wad, ludzie wzbudzają w nas strach, jeśli nie wierzysz, sam musisz to przeżyć, my wiemy, że to nie jest łatwe, nawiedzają nas, gdy jesteśmy słabi, przez nich płyną łzy, bo grają naszymi uczuciami, adrenalina spada, tętno rośnie coraz bardziej, masz już dość, bez zastanowienia idziesz dalej.
 

 
Czasem bywa źle, tego nie unikne.
Nie raz tak po prostu już jest.
Ktoś budzi Cie o świcie.
Wielu życzy nam źle, to przecież wiadome.
Nasz dom to skarb, nie mury zhańbione.
Chcemy walczyć o siebie, nawet jeśli mamy wszystko stracić.
 

 
' Dlaczego tak się w życiu dzieje? Raz wierzysz, raz tracisz nadzieję.. Śmiejesz się, a potem lecą Ci łzy.. Siedzisz spokojny, a później jesteś zły.. Zyskujesz coś, a następnym razem tracisz.. Jesteś szczęśliwy, a jednak za to płacisz.. Mówisz dzień dobry, a później do widzenia.. Raz coś się dzieje na jawie, a raz to tylko marzenia.. Kochasz kogoś, a ten ktoś odchodzi. Słońce też wstaje, a później zachodzi.. Ale jest coś - co jak odejdzie - to już nie powróci.. '
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Łez nie uronisz, przecież musisz być najsilniejszy.
A tylko głupi mówi, że bez łez jesteś bezcenny.
Ludzie płaczą, bo są wrażliwi.
Ludzie z twardą miną też przez to przechodzili.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
Są takie piosenki przy których zaczynasz płakać, chociaż jesteś szczęśliwa, są takie przy których uśmiechasz się, chociaż jesteś smutna. Są takie słowa które wywołują u ciebie dwie przejrzyste emocje, są takie melodie przy których drżysz na myśl, że dopadnie cię to samo, są takie w których zawarte jest całe twoje życie, znasz swój utwór ?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Mówię to czego nigdy nie powinieneś usłyszeć, ale mówię dalej, bo chcę byś poczuł się jak ja. Ciągle uważasz, że przesadzam, a wiesz jak to boli ? Jakby ktoś kto kiedyś Cię kochał, tak po prostu spierdolił.