• Wpisów:1156
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:36 dni temu
  • Licznik odwiedzin:72 788 / 2410 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Jesteśmy tylko ludźmi którzy potrafią popełniać mase błędów,
mamy serca skute lodem, płomienie nie tlą się już tak długo,
mieliśmy nadzieje na coś więcej, wydawało nam się, że to będzie niezwykłe uczucie,
ale wszystko psuje się tak łatwo, pozytywka dźwięków których więcej już nie zagrasz..
 

 
Minęło tak wiele czasu, pamiętasz mnie jeszcze ? Kiedyś byłaś mi bliska, dziś ślady zacierają się powietrzem, wtedy baliśmy się, że to wyjdzie spod kontroli, zgubiliśmy swój sens, cel życia, daliśmy się ponieść emocji. Może to trwało zbyt długo, mieliśmy nadzieję, że nasza przyjaźń przetrwa, ale gdy człowiek raz się zawiedzie, to presja się zwiększa.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Boje się żyć, upaść i nie powstać, stracić wiarę i dłużej tu pozostać, zasnąć, nie obudzić się i umrzeć, ale z tym rozumowaniem życia nienawidzę w sumie, nienawidzę ludzi, nienawidzę was, nienawidzę kochać.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Nim złapiesz oddech, zapomnisz.
Stracisz wiare, zabłądzisz.
Zanim się poddasz, słono płacisz.
Łzy nasze niewarte drugiej szansy.
 

 
Nie ma Cie obok mnie, czuję się coraz gorzej, może jednak zostałaś w mojej głowie, boje się, że nie wrócisz, zostawisz to co było za nami, ale to chyba dobrze, że potrafiłaś to wszystko zmienić, że nie wahałaś się mnie zranić.
 

 
Nie umiałam mówić wam co czuję, może nie było takiej potrzeby ? Może to był czas rozłąki ? Chyba każdy z nas kiedyś znajdzie swoją drogę i pójdzie nią dalej zostawiając wszystko za sobą. To będzie dla nas wielki cios, bo jednak do ludzi których nie mamy blisko czujemy się bardzo przywiązani..
 

 
Właściwie to każdy z nas ma tu kogoś takiego, komu mógłby wszystko powiedzieć, są ludzie w których widzimy poparcie, czujemy się lepiej, pomagamy sobie, jesteśmy jedną rodziną, to podobnie jak w życiu, jedynie tu tyczy się walka o całokształt, a tam mamy kilka żyć, jesteśmy w stanie zrobić wszystko i powtórzyć wszystkie błędy.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Rozterka uczuć, bardzo boimy się bezradności, podobno nadzieja matką głupich, bo tracimy swoje wartości. Rzeczywistość jest inna, spokojniejsza, nie umiemy być naturalni dlatego, że nie umiemy pogodzić się z samym sobą. Właściwie kto jest z nas autentyczny ? Kto jest w stanie opisać siebie i być takim przez cały czas ? Przecież w zależności od nas tak świetnie udajemy kogoś kim nie jesteśmy, kogoś kim nigdy nie będziemy.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
Ludzie są bardzo naiwni, wierzą w to co codziennie im mówimy, tak łatwo ubarwić im naszą bajkę, niszczymy ich, pogłębiamy się w kłamstwie, a niektórzy przejmują się nami tak bardzo, że potem sami przejmują nasze problemy, nasze ostre zachowanie, nasz chamski charakter, nasze smutne życie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Nie boisz się czasem ? Samotności.
Utraty nawet własnego siebie ?
Spostrzeżeń ludzi na twój temat ?
Naiwności i głupoty ludzi wokół ?
Ja się boję, ale chyba tylko tego, że z samotności przestane w to wszystko wierzyć.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Tu nic nie jest pewne, niczemu nie możesz w stu procentach zaufać. Człowiek jest tak słaby, że zbyt dogłębnie wchodzi w swoją podświadomość. Tym nie niszczy już tylko siebie. Niszczy nas to otoczenie w którym żyjemy. Bo gdyby dziewczyna która się tnie nie była odrzucana, a dostawała pomoc, nie zabiłaby się. Gdyby miała trochę oleju w głowie to nie wskoczyłaby do łóżka z chłopakiem o różnicy 13 lat i nie zostałaby zgwałcona. Gdyby dziewczyna z internetu nie zgrałaby w pewną gre nie popadła by w depresje i problemy bez powodu.
 

 
Mamy w oczach łzy, bo nikt nas nie akceptuje, jesteśmy aspołeczni, bo mamy inne poglądy. Depresyjnie reagujemy na pewne sprawy, nie doceniamy tego co mamy, odrzucamy ich, siebie, wszystko co nas w dany dzień irytuje. Mamy ostre końce, jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Znamy się nie od dziś, a widzisz nas gdy potrzebujesz pomocy, gdy nie masz sił, gdy jesteś samotny. Bo tylko ona ukaja nasze żale, krew jak łzy ostrze niezniszczalne, żyletka kusi wszystkich, to piekło, wszyscy jesteśmy masochistami.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›
 

 
Wyniszcza nas własne ego, jesteśmy w stanie zniszczyć wszystko, by przed kresem aż po kres było tylko dla nas jedno. A szeroko pojętne, mogę powiedzieć życiu Vis a vis, nabawiliśmy się szajsu, bo chcieliśmy daleko iść.
 

 
Jest coś takiego co nigdy nie umiera, bo czasem pojawia się powoli i na krótką chwilę, można czuć to do każdego człowieka, wyjątkowe uczucie, ludzie starają się od tego uciec, bo niektórzy znają jego cene, cholernie przeszywa nas i głębi się, zamyka nas w sobie. Podatni na wpływy, zależni od wszystkiego, pomimo, że zawsze jesteśmy sobą, pomimo, że potrafimy się przez to nie zmienić.
 

 
Strzel mi w ten łeb,
nawet jeśli masz jeden nabój.
Oddaj mi chęć,
bo bez niej pierdolę nastrój.
Zastanów się znów,
czy masz ochotę wrócić.
Nienawiść obudź tu,
bez niej przeszłość zawróci.
 

 
I chuj wie co z jutrem, już dawno by mnie tu nie było, ale żyję, bo muszę, bo jest tylko jedno. Jest moim oczkiem w głowie, siostrzyczko, nie płacz, nie zawiodę Cię, chcę żyć, chcę żyć, chcę..
 

 
To niestety prawda, cierpimy przez ludzi dla których znaczymy coś więcej. Przez tych, po których nigdy byśmy się tego nie spodziewali, tym którym bez przeszkód byśmy zaufali. Sprawiają nam ból, bo nie wiedzą co robić, chcąc do nas wrócić tylko po to by to załagodzić. Gdy ktoś wcześniej miał odejść, odejdzie, kiedy los będzie chciał, żeby wrócił, to wróci.
 

 
Niedochodząca świadomość, że tego kogoś już nie ma i nie będzie. Wciąż łudzimy się, z nadzieją która doprowadza nas do płaczu.. Musiał być gotowy, więc odszedł. Ale nasze życie obiera pewne cele, jeśli w naszym dominie jeden klocek stanie, reszta burzy swoją rzeczywistość, stajemy się zamiennikiem cudzych uczuć.
 

 
Coraz niżej ?
Coraz dalej ?
Na pewno coraz głębiej.
Coraz trwalej.
Czuję jak mnie przeszywa.
Ból.
Cicho krwawię.
Zamykam oczy znów.
Zapominam o życiu już.
 

 
Podobno przyjaciele nie odchodzą, a druga połówka nas nie oczernia. A niby przed nami całe życie, może powiecie mi, że tak będzie za każdym razem ? Ludzie muszą być tak podli, czy po prostu uwielbiają się bawić czyimiś uczuciami ?
  • awatar Mój mały świat :): takie prawdziwe :c
  • awatar vera.: Osoba na której mi tak cholernie zależy uwielbia się bawić. Bawi się moimi od samego cholernego początku. A ja mu to wszystko ciągle wybaczam. Ironia losu.
  • awatar #Marcyśka: prawdziwe ...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›
 

 
To nie mój cytat, ale trafił dogłębnie w to co panuje u mnie..

" Tak bardzo brak mi dziś tego co już nie wróci i
Tak bardzo chciałbym cofnąć czas by móc tam wrócić
Dziś tak bardzo tęsknię, tak głupi jestem
Tak mało wiem a tak wiele chciałbym wiedzieć. "
 

 
W głowie się pierdoli.
Już nie wiesz co mówić, gdzie iść, jak to zrobić.
Nasze życie to wielka przepaść.
Spieprzamy po całej lini, spadamy w dół przez całe życie.
 

 
Taka czysta obojętność boli, nie moge tego słuchać, zaczynam to pierdolić.
Ludzie mówią o nas wszystko, bo liczy się hejt.
Nie jesteś popularsem to wiej.
Nie wyzwiesz kogoś, od razu jesteś nikim !
Wyzwiska ludzi do innych są dla nich lekiem.
Bądź sobą człowieku, nie zniżaj się do innych.
 

 
Tak bardzo denerwuje, najpierw przyjaciel potem zwykła szmata.
Ciągle słyszę kłamstwa które opowiada.
Niby kiedyś byliśmy razem, nierozłączna para.
Dziś usłyszę szczere spierdalaj bez zawahania.